BLI MED PÅ CURLING I KRISTIANSUND

En spennende og sosial idrett for alle.

Bryting    -    Innebandy    -    Skøyter    -  KUNSTLØP    -     Ishockey    -    Curling    -    Idrettsskolen

Hvem er vi?

Braatt Curling er tilknyttet Norges Curlingforbund, og tilbyr treninger og seriespill i sesongen fra september til april.

Vi har også som mål å sende lag til nasjonale turneringer og cuper, i tillegg til å drive egen klubbserie. Vi spiller i Arena Nordvest, som har 2 curlingbaner.

Curlingspill er åpent for gutter og jenter i alle aldre.

Treninger

Mandager 18:00-20:00 i Arena Nordvest.

Utstyr

Sko og koster finnes for utlån i Arena Nordvest.

For å spille curling trenger du ikke å stille med annet enn varme og ledige klær, så ordner vi resten.

Priser

Deltagelse i klubbseriespill 2018/2019

4800 kroner per lag.


Deltagelse i firmaseriespill 2018/2019
6500 kroner per lag.


Trening for ett (klubb)lag i 2 timer

fra 500 kroner per trening.

Tabell/resultater

Kommer

Kontaktpersoner

Yngve Malkenes
 48 18 38 90

Gunnar Mellemsæther
 41 45 60 99

 curling@braatt.com


Kampprogram for siste halvdel av sesongen 2018/2019





Klubbserie

Alle kamper i klubbserien går fra 18:00 til 20:00

Dag Dato Bane Kamp Resultat
UTSATT Brunsvika Curling-Kolibri Curling
UTSATT Nørses-Seis Profesionales
UTSATT Goma Killers-Seis Profesionales
Onsdag 16.01.2019 A Brunsvika Curling-Bohemen Malia 0-14
Onsdag 16.01.2019 B Kolibri Curling-STC 3-7
UTSATT STC-Brunsvika Curling
Torsdag 24.01.2019 A Nørses-The Curling Stones
Tirsdag 29.01.2019 B Kolibri Curling-Seis Profesionales
Onsdag 30.01.2019 A The Curling Stones-Bohemen Malia
Onsdag 30.01.2019 B Nørses-Goma Killers
Tirsdag 12.02.2019 A The Curling Stones-Brunsvika Curling
Tirsdag 12.02.2019 B Bohemen Malia-Nørses
Onsdag 13.02.2019 A Seis Profesionales-STC
Onsdag 13.02.2019 B Kolibri Curling-Goma Killers
Tirsdag 05.03.2019 A STC-Goma Killers
Tirsdag 05.03.2019 B Seis Profesionales-The Curling Stones
Torsdag 07.03.2019 A Brunsvika Curling-Nørses
Torsdag 07.03.2019 B Bohemen Malia-Kolibri Curling




Firmaserie gruppe A


Dag Dato Tid Bane Kamp Resultat
Tirsdag 08.01.2019 18:00-19:30 A Atlanten 1-Batnfjord Golvkostarlaug 2-3
Tirsdag 08.01.2019 18:00-19:30 B BM Røsand Rockets-Nordvest Flyers 3-2
Tirsdag 08.01.2019 19:30-21:00 A Kontali Curling-Vestbase 2-3
Onsdag 09.01.2019 19:30-21:00 A Skretting-BM Røsand Rockets 4-0
Tirsdag 22.01.2019 18:00-19:30 A Atlanten 1-Kontali Curling
Onsdag 23.01.2019 18:00-19:30 B Nordvest Flyers-Skretting
Onsdag 23.01.2019 19:30-21:00 A Atlanten 1-Vestbase
Tirsdag 05.02.2019 19:30-21:00 A BM Røsand Rockets-Batnfjord Golvkostarlaug
Onsdag 06.02.2019 18:00-19:30 B Vestbase-Batnfjord Golvkostarlaug
Tirsdag 19.02.2019 18:00-19:30 A Kontali Curling-Vestbase
Tirsdag 19.02.2019 19:30-21:00 A Nordvest Flyers-BM Røsand Rockets
Tirsdag 19.02.2019 19:30-21:00 B Batnfjord Golvkostarlaug-Atlanten 1
Tirsdag 12.03.2019 19:30-21:00 B Skretting-Nordvest Flyers
Onsdag 13.03.2019 18:00-19:30 A BM Røsand Rockets-Skretting
Onsdag 13.03.2019 18:00-19:30 B Atlanten 1-Vestbase
Onsdag 13.03.2019 19:30-21:00 B Kontali Curling-Batnfjord Golvkostarlaug
Tirsdag 19.03.2019 18:00-20:00 A Vinner A-Vinner B




Firmaserie gruppe B


Dag Dato Tid Bane Kamp Resultat
Tirsdag 08.01.2019 19:30-21:00 B Stranda Prolog Curlers- DS Nor 0-5
Onsdag 09.01.2019 18:00-19:30 A Bedriftspartner-DS Nor 2-1
Onsdag 09.01.2019 19:30-21:00 B Atlanten 2-Nordvest Gliders 2-2
Tirsdag 22.01.2019 18:00-19:30 B Skattetaten-Nordvest Gliders
Onsdag 23.01.2019 18:00-19:30 A Stranda Prolog Curlers-Bedriftspartner
Onsdag 23.01.2019 19:30-21:00 B Atlanten 2-Skatteetaten
Tirsdag 05.02.2019 18:00-19:30 A Stranda Prolog Curlers-DS Nor
Tirsdag 05.02.2019 18:00-19:30 B Atlanten 2-Nordvest Gliders
Onsdag 06.02.2019 18:00-19:30 A Bedriftspartner-Skatteetaten
Tirsdag 19.02.2019 18:00-19:30 B Skatteetaten-Stranda Prolog Curlers
Onsdag 20.02.2019 18:00-19:30 A DS Nor-Atlanten 2
Onsdag 20.02.2019 18:00-19:30 B Nordvest Gliders-Bedriftspartner
Tirsdag 12.03.2019 18:00-19:30 A Bedriftspartner-Stranda Prolog Curlers
Tirsdag 12.03.2019 18:00-19:30 B Nordvest Gliders-DS Nor
Tirsdag 12.03.2019 19:30-21:00 A Atlanten 2-Skatteetaten
Onsdag 13.03.2019 19:30-21:00 A Nordvest Gliders-Bedriftspartner
Tirsdag 19.03.2019 18:00-20:00 A Vinner A-Vinner B

Vil du komme på prøvetrening?

Kontakt oss
Ikon - Facebook

Følg Braatt-Curling på Facebook